Obecny czas: Wto Sty 26, 2021 9:30 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Strona 1 z 1 [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: fryzjerka
PostWysłany: Wto Maj 05, 2020 9:18 am 
Zaawansowany użytkownik

jakiś czas temu zapisałam się do szkoły fryzjerskiej, obecnie jestem na stażu w salonie fryzjerskim, codziennie pomagam przy różnych zabiegach pielęgnacyjnych na włosy. Miesiąc temu pierwszy raz zlecono mi wykonanie zabiegu keratynowego przy wykorzystaniu keratyny fryzjerskiej Amazon Keratin (jabłkowa, winogronowa i czekoladowa), moja klientka zdecydowała się na najsilniejszą keratynę, czyli winogronową. Bardzo byłam i jestem nadal zaskoczona efektem tej terapii, aż do tego stopnia, że sama z niej skorzystałam. Włosy po niej stają się niezwykle miękkie, proste, odżywione i gładkie. Jeśli macie wysuszone, zniszczone i słabe włosy to spróbujcie tego! z pewnością nie pożałujecie, polecam też innym salonom wprowadzić ten zabieg do oferty - bardzo duże zainteresowanie

Temat postu: Re: fryzjerka
PostWysłany: Śro Sie 19, 2020 10:04 pm 
Użytkownik

Gdybyś szukała pomysłu na fryzurę dla synka to polecam ten artykuł https://swiat-rodzicow.pl/modne-fryzury-dla-chlopcow Znajdziesz tam najmodniejsze fryzury tego sezonu :) Ja idę z synem po weekendzie do fryzjera. Pokazałam mu artykuł i sam sobie wybrał nowy fryz :) Jestem ciekawa efektu :)

PostWysłany: Pią Sie 21, 2020 9:01 pm 
Użytkownik

Ja sama sobie obcinam włosy a gdy chcę uzyskać loki stosuję plopping - https://swiat-kosmetykow.pl/plopping-cz ... ki-idealne Moje włosy są w bardzo dobrym stanie i nie mam z nimi problemów. Do fryzjerów się zraziłam... Żaden nigdy nie obciął mnie tak jakbym chciała. Nie wspomnę nawet o samym czesaniu bo tu też była tragedia.

PostWysłany: Śro Wrz 02, 2020 8:22 am 
Zaawansowany użytkownik

hejka,
mi ostatnio moja fryzjerka poleciła zabieg keratynowy na włosy, przemyślałam tą opcję i umówiłam się na terapię. Zabieg wykonywany był za pomocą wysokiej jakości keratyny fryzjerskiej Amazon Keratin która dostępna jest w 3 wariantach: jabłkowa, czekoladowa i winogronowa, z których ja wybierałam najmocniejszą winogronową (terapia z jej użyciem daje widoczne efekty przez około 6 miesięcy i pozwala skutecznie wyprostować nawet kręcone włosy). Bardzo cieszę się z efektu terapii! polecam każdej z WAS włosy nie tylko proste, ale również wyjątkowo gładkie, mocne i jakby grubsze :) rewelacja!!

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 6:18 pm 
Nowicjusz

nie pożałowłam próbowąłam i bardzo dobry sposob na moje włosy

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 1 z 1 [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość