Obecny czas: Pon Wrz 25, 2017 8:59 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Strona 1 z 1 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ostrzeżenie dla kobiet farbujących włosy
PostWysłany: Nie Maj 21, 2017 8:00 am 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Cześć, chciałam opisać Wam co mi się zdarzyło i jednocześnie przestrzec Was przed samodzielnym farbowaniem włosów w domu. Od jakiegoś czasu robię sobie balejaż blond platynowy. Bowiem miałam już odrosty postanowiłam udać się do fryzjera, aczkolwiek dzień wcześniej spotkałam się z koleżanką jaka poradziła mi żebym zrobiła sobie odrosty w domu, gdyż wyjdzie mi to dużo taniej. Posłuchałam jej, kupiłam sobie farbę platynowy blond, niestety włosy na odrostach wyszły mi żółte, nie było tego tak widać lecz ja postanowiłam działać nadal, poleciałam szybko do sklepu i kupiłam silniejszy rozjaśniacz i ...przeraziłam sie efektu, włosy były pomarańczowe u góry a popielate na dole! Szok! Wyglądałam komicznie a zarazem przerażająco!! Na drugi dzień rankiem w chustce na głowie poszłam do fryzjera, i on był przerażony. Miałam popaloną skórę głowy, otwarte rany z jakich coś się sączyło i dużo mniej włosów na głowie niż wcześniej. Powiedział mi iż to cud że nie straciłam włosów!!! Prosiłam go jednak by coś z tym zrobił i powiem Wam że udało się!! Niemniej jednak trzęsłam się ze strachu czy nie wypadną mi włosy, nałożył mi szczyptę brązu i trochę platyny i nawet się wyrównało. Niestety na głowie nadal mam strupy, i włosy przeraźliwie rzadkie lecz zainwestowałam w doskonała jednakże drogą maseczkę i daję ją po każdym myciu, niestety musi minąć przynajmniej pół roku żeby włosy wróciły do poprzedniego stanu. Powiem Wam iż to był mój pierwszy i ostatni raz gdy farbowałam sama włosy a nauczkę mam do końca życia! Pozdrawiam!

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 1 z 1 [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość