Obecny czas: Wto Wrz 26, 2017 2:54 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Strona 1 z 1 [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: NOWE ZASADY ZADAWANIA PYTAŃ
PostWysłany: Wto Sie 11, 2015 9:33 am 
Administrator
Awatar użytkownika

W odpowiedzi na zgłaszane ze strony użytkowników sugestie oraz w trosce o jak najsprawniejsze udzielanie odpowiedzi na Państwa pytania z dniem dzisiejszym zmieniamy zasady zadawania pytań Burmistrzowi Zawadzkiego.

Przyjmujemy zasadę: Pytanie - > odpowiedź

Jeśli chcesz zapytać o jakąś sprawę załóż nowy temat zadając w nim konkretne pytanie. Po udzieleniu odpowiedzi tematy będą zamykane.
Prosimy o nie zamieszczenie wpisów, które nie są pytaniem dotyczącym konkretnej sprawy – do zamieszczania wpisów o różnej tematyce służy dział "Moja Gmina Zawadzkie" viewforum.php?f=2

Jednocześnie prosi się o wyrozumiałość w sytuacjach dłuższego braku udzielenia informacji. Ze względu na natłok obowiązków Burmistrz nie zawsze ma możliwość regularnego uczestniczenia w dyskusjach. Wszystkie wpisy są jednak czytane i w odpowiedzi na nie są podejmowane stosowne działania.
Na część pytań odpowiedzi mogą być udzielane przez pracowników urzędu reprezentujących określone stanowiska pracy. Odpowiedzi te są udzielane w uzgodnieniu z Burmistrzem.

Temat postu: Re: NOWE ZASADY ZADAWANIA PYTAŃ
PostWysłany: Wto Sie 11, 2015 10:11 am 
Użytkownik

Miejmy nadzieję, że zmiany te przyniosą dobry skutek

PostWysłany: Śro Sty 20, 2016 10:22 pm 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

Drodzy Formułowicze, nie mogę przez cały czas obserwowoać i natychmiast odpowiadać na sugestie, czy uwagi, dlatego proponuję od lutego zmiany dot. zadawania pytań. W trakcie wyborów samorządowych regularnie odpowiadałem na pytania na Ask -u , gdzie widać pytania i odpowiedźi, dlatego proponuję wrócić do tej formy. Drodzy Panstwo, nie chcę nikogo ograniczać, czy zniechęcać do udzialu na forum, lecz tylko tak widzę możliwość komunikowania się w ważnych dla nas sprawach. Przypominam, że na zadane pytanie, ja lub odpowiedzialny pracownik udzieli odpowiedzi, po czym temat zostanie zamknięty. Mam nadzieję, że ta forma przyczyni się do lepszej komunikacji pomiędzy samorządem a mieszkańcami oraz odpowiedzi na pytania rozwieją wiele wątpliwości. Pozdrawiam.

PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 11:51 am 
Administrator
Awatar użytkownika

Przypominamy o przyjętej zasadzie PYTANIE - ODPOWIEDŹ

Proszę aby już tytuł wpisu był konkretnym pytaniem, na które Burmistrz ma udzielić odpowiedzi – zwiększy to czytelność i ułatwi to pracę Burmistrzowi.
W celu zaprowadzenia porządku wpisy mające charakter inny niż konkretnie zadane pytanie będą blokowane .

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 1 z 1 [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości