Obecny czas: Sob Wrz 23, 2017 3:07 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zarośniety plac zabaw na Pws powtórka
PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 2:43 pm 
Nowicjusz

Panie Burmistrzu. Jakiś czas temu pisałem o problemie zarośniętego placu zabaw oraz wysepek. W tym temacie nic się nie zmieniło a część scieżek grysowych już znikneło i proszę mnie nieodsyłać do prezesa GOSIT bo to Pan jako Burmistrz sprawuję najwyższe stanowisko w gminie. Wstyd że mieszkańcy muszą gminie przypominać o jej obowiązkach. Skoro Pan prezes GOSIT ma problemy z wywiązaniem się z obowiązków to może należy pomyśleć nad zmianą osoby na tym stanowisku. Kolejna sprawa której warto sie przyjrzeć to suche konary drzew nad boiskiem do koszykówki które zagrażają bezpieczeństwu bawiących się dzieci. Szczytem wszystkiego była wymiana piachu pod koniec wakacji gdzie obok nowego świerzego zostawiło się stary piach oczywistą sprawą jest że stary z nowym się wymiesza. Czy to już tak zawsze będzie że trawa koszona będzie dopiero gdy urośnie ponad kolano?

Temat postu: Re: Zarośniety plac zabaw na Pws powtórka
PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 2:45 pm 
Nowicjusz

luk1026 napisał(a):Panie Burmistrzu. Jakiś czas temu pisałem o problemie zarośniętego placu zabaw oraz wysepek. W tym temacie nic się nie zmieniło a część scieżek grysowych już znikneło i proszę mnie nieodsyłać do prezesa GOSIT bo to Pan jako Burmistrz sprawuję najwyższe stanowisko w gminie. Wstyd że mieszkańcy muszą gminie przypominać o jej obowiązkach. Skoro Pan prezes GOSIT ma problemy z wywiązaniem się z obowiązków to może należy pomyśleć nad zmianą osoby na tym stanowisku. Kolejna sprawa której warto sie przyjrzeć to suche konary drzew nad boiskiem do koszykówki które zagrażają bezpieczeństwu bawiących się dzieci. Szczytem wszystkiego była wymiana piachu pod koniec wakacji gdzie obok nowego świerzego zostawiono stary piach oczywistą sprawą jest że stary z nowym się wymiesza. Czy to już tak zawsze będzie że trawa koszona będzie dopiero gdy urośnie ponad kolano?

Temat postu: Re: Zarośniety plac zabaw na Pws powtórka
PostWysłany: Pią Wrz 23, 2016 9:51 pm 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

Racja po stronie internauty, dlatego w tej sprawie wypowie się Dyrektor GOSIT. POZDRAWIAM

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości