Obecny czas: Pon Sie 19, 2019 12:18 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Strona 5 z 5 [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: BUDŻET I SPRAWY GOSPODARCZE
PostWysłany: Śro Cze 17, 2015 10:02 am 
Zaawansowany użytkownik

Mariusz Stachowski napisał(a):Jak wiecie, mieszkańcy osiedla w trakcie konsultacji społecznych zdecydowali, że nie chcą połączenia ulic - Padarewskiego i Handlowej. Jako Burmistrz muszę myśleć globalnie i z wyprzedzeniem, dlatego zaproponowałem połączenie tych ulic ze względów bezpieczeństwa (ewentualny objazd). Pozdrawiam.
Panie Burmistrzu! Bez przesady,o jakim objeździe mówimy? Ulicy Opolskiej?Przecież to raptem 100m.A przecież swobodnie można ominąć ten odcinek, ulicami Szymanowskiego, Mickiewicza,Miarki. Myślę ,że dla ew. nabywców działek tzw."ślepa ulica" jest lepszym rozwiązaniem. Pozdrawiam

PostWysłany: Śro Cze 17, 2015 10:08 am 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

Ok, ale projektując tego typu przedsięwzięcie należy mieć na uwadze różne rozwiązania. Wynik konsultacji jest jednoznaczny. Mam nadzieję, że mówimy o tym samym? Pozdrawiam

PostWysłany: Śro Cze 17, 2015 10:24 am 
Zaawansowany użytkownik

Mariusz Stachowski napisał(a):Ok, ale projektując tego typu przedsięwzięcie należy mieć na uwadze różne rozwiązania. Wynik konsultacji jest jednoznaczny. Mam nadzieję, że mówimy o tym samym? Pozdrawiam

Panie Burmistrzu! Nie mam uwag co do szukania różnych rozwiązań,mam zastrzeżenia do użytej argumentacji( względy bezpieczeństwa-objazdu) i do niej się odniosłem.Innych argumentów za połączeniem ulic, Pan nie przedstawił.A ten agrument -przynajmniej ja , uważam za chybiony.Pozdrawiam

PostWysłany: Pią Lip 03, 2015 11:20 am 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

Jako Burmistrz, zobowiązany jestem przedstawiać radnym i mieszkańcom swoje pomysły oraz brać pod uwagę wszystkie inne prezentowane przez mieszkańców.
Zapraszam mieszkańców do wypełnienia ankiety dotyczącej nowej Strategii Rozwoju Gminy Zawadzkie (ankieta na stronie UM).

PostWysłany: Śro Lip 08, 2015 4:30 pm 
Użytkownik

Co tam slychac na temat budowy nowego cmentarza obok naszego starego czy juz cos wiadomo czy zostanie zbudowany oraz co tam slychac z budynkiem starego gimnazjum na co zostanie przeznaczony bo szkoda takiego budynku stoi i niszczeje ?

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 9:22 pm 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

W chwili obecnej Nadleśnictwo ogłosiło przetarg na sprzedaż terenu pod cmentarz i uznałem, że nie przystąpimy do tego przetargu. Poczekamy na kolejny i mam nadzieję z inną ceną za ten grunt.
Jeśli zaś dzie o budynek byłego gimnazjum w Zawadzkiem to informuję, że ten budynek w nowym planie zagospodarowania przestrzennego będziemy chcieli zagospodarować na mieszkania komunalne, lecz obecnie jest budynekiem oświatowym.

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 5:30 pm 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

Na razie tak bardzo dodatkowego miejsca na cmentarz nie potrzebujemy, z decyzją kupna można się wstrzymać. Pytałem jednak wcześniej (nie było odpowiedzi) czy Lasy Państwowe nie mogą tego terenu przekazać gminie za darmo, jako darowiznę, czy za jakąś symboliczną kwotę. Wszak zarówno Lasy jak i Gmina to podmioty państwowe, nie robimy niczego w tajemnicy, a cel jest zaszczytny i służący wszystkim.
Nadrzędny cel, wyższy cel. Nie da rady w ten sposób? Za wszystko musimy płacić?

PostWysłany: Śro Lip 03, 2019 9:34 am 
Nowicjusz

Przy dużych i drogich inwestycjach polecam skorzystać z usług firmy geologicznej http://gco-consult.com/, która wykona kompleksowe badania gruntu a na podstawie wykonanych badań sporządzi raporty dotyczące geotechnicznych warunków posadowienia obiektów budowlanych, dokumentacje geotechniczne, ekspertyzy geotechniczne, opinie oraz sprawozdania z badań terenowych i laboratoryjnych. Dzięki takiej wiedzy możemy lepiej dobrać fundamenty i materiały a nasza inwestycja będzie bardziej trwała :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 5 z 5 [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość