Obecny czas: Sob Wrz 23, 2017 3:07 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jaką szkołę policealną wybrać
PostWysłany: Sob Sie 22, 2015 8:24 pm 
Użytkownik

Przede mną trudny wybór szkoły policealnej, żeby zdobyć szybko zawód. Nie wiem, czy wybrać Gowork http://www.szkoly.gowork.pl/ czy inną. Ważne, żeby był kierunek informatyka. Co polecacie na podstawie swojego doświadczenia?

Temat postu: Re: Jaką szkołę policealną wybrać
PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 8:30 pm 
Zaawansowany użytkownik

Miejscowość: Zawadzkie
gliwice polibuda, kolko zainteresowan, zaangazowanie, cierpliwosc, - operator, instruktor, egzaminator panstwowy drona , elektronika, wb group , noveltyrpas - przyszlosc jest w powietrzu.

ja bym jako przedsiębiorca szukał tylko pracowników z pasją - po twoim poście nie widać próby zareklamowania swoich zainteresowań - nic nie nakierowałeś co z tą informatyką chcesz robic , masz gadane ?

Nie stój w miejscu.Media ogłupiają, manipulują oraz doprowadzają Cię do smutku wciskając,że wszędzie jest źle,niedobrze i tragicznie chcesz to się dalej tym faszeruj,ale nie ubliżaj mi tekstem Ty telewizji nie oglądasz.Tak,nie używam i zdrowszy jestem!

Temat postu: Re: Jaką szkołę policealną wybrać
PostWysłany: Pią Paź 23, 2015 8:43 pm 
Nowicjusz

Z pewnością informatyka, księgowość jeśli chodzi o kierunki z przyszłością. Nie zapominaj o nauce języków obcych i Excela to podstawa dzisiaj. Excela możesz dokształcić się przez internet na http://www.iExcel.pl. Tam czasem gratisowe kursy znajdziesz i kopalnię wiedzy na temat Excela.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości