Obecny czas: Wto Wrz 26, 2017 5:23 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Strona 1 z 1 [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Vectra w Zawadzkiem już 2 lata i co dalej?
PostWysłany: Wto Lis 03, 2015 7:18 pm 
Nowicjusz

Jestem pewien, że większość mieszkańców naszej gminy doskonale pamięta jak to było, niespełna 2 lata temu, kiedy tłumnie wielu z nas wędrowało do siedziby TVK Zawadzkie i podpisywało umowy z nowym operatorem telewizji kablowej Vectra. Długie kolejki i niepewność jak z tą Vectrą będzie to w tamtym czasie coś co dominowało w Zawadzkiem. No właśnie. Podpisując umowy 2 lata temu z firmą Vectra myślało się wtedy -dwa lata jaki to długi szmat czasu. Jak już widać 2 lata to nie szmat czasu, a raczej mgnienie oka. Bo

wielu z nas w tym roku kończy się dwuletnia umowa z Vectrą . Co to oznacza? No właśnie. Czy szanowni internauci moglibyście mi i innym mieszkańcom gminy Zawadzkie odpowiedzieć na pytania:
1) Czy po upływie dwuletniej umowy z Vectrą decydujecie się pozostać przy Vectra S.A. Czy może jest jakaś firma na rynku w Zawadzkiem która oferuje większe możliwości od ww. firmy?
2) Czy w tym roku po upływie umowy dwuletniej z Vectrą koszty za: pakiet TV, internet, telefon pozostaną na takim samym poziomie jak za tzw. "promocji jesień-zima 2013" czy może ulegną one zwiększeniu?
3)no i czy bambamfcorp tak jak przynajmniej 2 lata temu pisał postanowił stworzyć coś na wzór dawnej TVK Zawadzkie?

Temat postu: Re: Vectra w Zawadzkiem już 2 lata i co dalej?
PostWysłany: Sob Lis 07, 2015 9:34 pm 
Zaawansowany użytkownik

Miejscowość: Zawadzkie
1. Inna firma to konieczność posiadania dekodera, w vectrze od roku jest moduł cam, który można wymienić* z dekodera sd lub HD*
2. te 2 lata temu podpisywane na 24 miesiace miały po tym okresie tą samą cene zapisaną w umowie, lepiej przedzwonić na 587426500 - ostatnio roznosilem ulotki po osiedlach, zapraszam po aktualną ofertę.
3. zależy co miał kolega na myśli - kanał TVK czy biuro ? na kanał zdecydowałem się kamere z opolskiej puscic gdyż nie bylo zainteresowania z wysylaniem ogloszen w wersji elektronicznej. jak co to sms na 661927511, jak będę mógł to odpowiem na pytania - proszę jednak zgłaszać usterki na infolinie jak pytania o płatności ksiażeczki itp. - nie mam wglądu do tych danych.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 1 z 1 [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość