Obecny czas: Sob Wrz 23, 2017 3:09 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dni Miasta 2017
PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 10:08 am 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

Wkrótce Dni Miasta 2017. Chciałbym zadać pytanie, jak będzie wyglądało zaplecze gastronomiczne na stadionie. W zeszłym roku zorganizowane było fatalnie. Jedno stoisko z piwem za 6zł, jedno stanowisko z grillem w równie kosmicznej cenie, brak konkurencji, płatne atrakcje dla dzieci i co pół godziny odczytywana lista "sponsorów".
Mam nadzieję, że w tym roku tak nie będzie. Mam nadzieję, że urząd wpuści na stadion więcej sprzedawców piwa i grila, że nie będzie koncesjonował tego typu sprzedaży. Mam nadzieję, że nie będzie zabraniał wniesienia własnych napojów zastawiając się względami bezpieczeństwa. To święto mieszkańców, a nie firm starających się na nim zarobić. Rok temu ciągłe odczytywanie listy sponsorów było bardzo niesmaczne, bo organizatorzy zapomnieli o jednym, najważniejszym sponsorze - o mieszkańcach, którzy zostawili tam niemałą kasę, ale ani razu nie zostali za to wychwaleni. REklamowanie innych firm było wysoce niesmaczne, bo cóż ci sponsorzy takiego zasponsorowali, skoro najtańsza atrakcja dla dzieci kosztowała około 10zł? Przy takiej ilości sponsorów kiełbasa powinna być za złotówkę, piwo za dwa, a karuzele dla dzieci za darmo. A na paczkę cukierków zrzucanych z helikoptera można było zrobić zrzutkę wśród mieszkańców i to byłoby rzeczywiste sponosorowanie. W takiej formie, jak rok temu, nie był to żaden sponsporing, ale ordynarna reklama wykupiona na czas obchodów Dni Miasta.
Czy w tym roku będzie lepiej?

Temat postu: Re: Dni Miasta 2017
PostWysłany: Sob Cze 03, 2017 9:47 pm 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

Miejscowość: Zawadzkie
Pożyjemy, a zobaczymy...

Temat postu: Re: Dni Miasta 2017
PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 6:54 pm 
Użytkownik

Miejscowość: Zawadzkie
Nie ma jeszcze żadnych plakatów reklamujących Dni Gminy ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i muszę pogratulować organizatorom, że postarali się i udało im się zaprosić jedną z moich ulubionych piosenkarek, Natalię Szroeder. No szkoda ze akurat nie ma mnie na miejscu, bo bym się na jej koncercie bardzo dobrze bawił, ma super kawałki, które lubię słuchać czasami nawet w kółko. Gratuluję i czekam na plakaty ze szczegółami

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości