Obecny czas: Pon Wrz 25, 2017 9:06 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Strona 1 z 1 [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Realizacja ankiety
PostWysłany: Pon Sie 07, 2017 6:22 am 
Zaawansowany użytkownik

Miejscowość: zawadzkie
Przed dwoma tygodniami, na stronie głównej UMiG Zawadzkie w zakładce "zadaj pytanie burmistrzowi", zapytałem o stan realizacji wyników ankiety w sprawie połączenia drogi osiedlowej z ul. Stawową. Ponieważ brak jest odpowiedzi dochodzę do wniosku iż burmistrz traktuje tę stworzoną przez niego zakładkę tak jak traktował nas na forum nie dając rzeczowych i jasnych odpowiedzi.
Pozdrawiam

Temat postu: Re: Realizacja ankiety
PostWysłany: Śro Sie 09, 2017 10:24 am 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

Ja bym się też chciał dowiedzieć, co dalej się dzieje w sprawie mostka. Konsultacje były, spotkanie z mieszkańcami było, ankieta była. Wszystkie potwierdziły, że mieszkańcy chcą pozbycia się tego feralnego mostku i zrobienia w jego miejscu drogi. Rozumiem, że sprawa drogi wymaga większych projektów i pieniędzy, ale rozebranie mostka można chyba zrobić od ręki. Przez czas, zanim gmina znajdzie pieniądze na drogę ludzie zdążą sobie wydeptać czy wyjeździć ścieżki i będzie wiadomo, gdzie zrobić chodnik, gdzie dla rowerów, a gdzie dla aut.

No i przyznaję rację przedmówcy - też uważam, że burmistrz cichcem wycofał się z dyskusji. Za niedługo wybory, pewnie zainteresowanie wróci.

PS A może dać cynk złomiarzom, że mostek jest do wzięcia?

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 5:51 pm 
Zaawansowany użytkownik

Miejscowość: zawadzkie
Ponieważ burmistrz nie odpowiada oraz ponieważ nie wiadomo kto i kiedy jakie pytanie zadał wnioskuję aby zadane pytania wraz z datą ich zadania zostały ukazane w zakładce "pytania do Burmistrza".
Inaczej będziemy dalej "ładowani w balona".
Pozdrawiam

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 7:05 pm 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

Miejscowość: Zawadzkie
Jestem podobnego zdania co poprzedni "forumowicze" w sprawie mostka... Też chciałbym wiedzieć co dalej...
Co do listów pisanych do pana burmistrza mam propozycję, ponieważ dochodzą do mnie z różnych źródeł o nieodpowiadaniu przez pana burmistrza na owe listy, a moja propozycja brzmi: Wszyscy, którzy chcą i którym pan burmistrz nie odpowiedział na owe listy/pytania mogą opublikować tu na forum, wystarczy założyć wątek np. Pytania do burmistrza na które nie odpowiedział... A później zobaczy się jak sprawy potoczą się...

Z poważaniem:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 1 z 1 [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość