Obecny czas: Czw Wrz 21, 2017 11:16 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Strona 2 z 5 [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Dni Gminy Zawadzkie 2013
PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 4:14 pm 
Zaawansowany użytkownik

Miejscowość: zawadzkie
jaja z ludzi sobie robia totalna klapazgadzam sie z pania ze dozynki wypadaja lepiej niz te dni miasta

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 4:23 pm 
Zaawansowany użytkownik

Panem dla ścisłości ;)
ale tak szczerze mówiąc.. opinie ludzi z Dni miasta 2012 nic nie dały do myślenia ludziom odpowiedzialnym za organizacje?! to chyba lepiej zrobić jeden dzień ale porządny albo zróbcie co drugi rok jeśli nie macie kasy! lepiej nie robić nic niż "nażreć się wstydu" bo tylko tak można określić ten i poprzedni rok...

PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 1:00 pm 
Użytkownik

heh.. sama prawda. a co do dożynek to w kielczy rok temu tez lipa!!!! Mam nadzieję ze Dożynki w tym roku w Żędowicach będą przemyślane ;) rozchodzi sie tu o zabawy taneczne.

PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 3:08 pm 
Zaawansowany użytkownik

Przeklejam plakat, który Pan Andrzej Orłowski zamieścił w swoim temacie. Szczerze powiedziawszy, 'atrakcje' powielające się od lat ;) Pozdrawiam.

Image

PostWysłany: Wto Cze 18, 2013 10:13 am 
Nowicjusz

Klapa to mało powiedziane! Dni w Strzelcach, GrubSon, Kabaret Moralnego Niepokoju, Enej, Blue Cafe, Lubliniec; Bednarek, Borys Stan i bodajże Bajm. Zawadzkie? Jakiś ROOSTER, którego nikt nie zna... Byłem w Strzelcach, bawiłem się świetnie bez alkoholu, w Zawadzkiem zapewne musiałbym się upić do nieprzytomności, żebym się zabawił. Zeszłoroczne Dni Miasta uratowały Mistrzostwa i mecz Anglia - Włochy. Podobno Zawadzkie, a raczej władze miasta chcą ograniczyć spożywanie alkoholu w szczególności przez młodszych obywateli, a tu takie coś! Nic, tylko pić. Gdzie młodzież ma się bawić? Sam dopiero wkraczam w wiek "dorosłości" i mogę powiedzieć, że w Zawadzkiem NIE MA NIC CIEKAWEGO! Mostki, na których większość pije, park to samo. Jakaś alternatywa dla młodzieży niepijącej? Brak! My chcemy interesujących imprez, a tu jakieś biesiady... przy GrubSonie, LemONie, Bednarku, Eneju i tym podobnym wykonawcom/zespołom, bawilibyśmy się świetnie, byłoby coś nowego, coś co interesuje młodzież. Żenada!

PostWysłany: Wto Cze 18, 2013 12:15 pm 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

Miejscowość: Zawadzkie
Alkohol przyćmiewa umysł a o to chodzi władzy... Bo z takim przyćmionym ludem łatwo się rządzi... :)

PostWysłany: Wto Cze 18, 2013 12:39 pm 
Zaawansowany użytkownik

Powinni to zmienić na 'dni wiochy'. Nie ujmując oczywiście mieszkańcom wsi. Ja się na pewno nie wybieram na taki cyrk.

PostWysłany: Wto Cze 18, 2013 4:59 pm 
Zaawansowany użytkownik

Miejscowość: zawadzkie
fabster nazwa w sam raz do programu tej imprezy oni chca tym przyciagnos ludzi smiechu warte to co wyprawia wladza w naszej gminie

PostWysłany: Wto Cze 18, 2013 5:58 pm 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

kamazaw92 napisał(a):fabster nazwa w sam raz do programu tej imprezy oni chca tym przyciagnos ludzi smiechu warte to co wyprawia wladza w naszej gminie

Raczej płakać...

PostWysłany: Śro Cze 19, 2013 1:05 pm 
Zaawansowany użytkownik

Mam pytanie, ilu naszych czyli gminnych przedsiębiorcow, organizacji społecznych itp. firm, będzie brało czynny udział w tym święcie. Czy wzorem ubiegłego roku zawitają do nas "obcy " . Zespoły chyba też nie nasze.

PostWysłany: Śro Cze 19, 2013 3:24 pm 
Zaawansowany użytkownik

"Mam pytanie, ilu naszych czyli gminnych przedsiębiorcow, organizacji społecznych itp. firm, będzie brało czynny udział w tym święcie. Czy wzorem ubiegłego roku zawitają do nas "obcy " . Zespoły chyba też nie nasze."- Przecież można przeczytać w programie a przynajmniej ja widzę-sołectwa Kielcza i Żędowice,Nadleśnictwo Zawadzkie,Klub Modelarski,straż pożarna,laureaci gminnych talentów-to wszyscy na pewno"nasi"nie "obcy" .A jaka będzie atmosfera zależy tylko od mieszkańców.Ja z rodziną na pewno będę się dobrze bawił czego życzę innym, bo to co w programie to tylko dodatek,spotkania i rozmowy miedzy ludzkie "bezcenne"!

PostWysłany: Śro Cze 19, 2013 4:00 pm 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

też zawadczanin napisał(a):"Mam pytanie, ilu naszych czyli gminnych przedsiębiorcow, organizacji społecznych itp. firm, będzie brało czynny udział w tym święcie. Czy wzorem ubiegłego roku zawitają do nas "obcy " . Zespoły chyba też nie nasze."- Przecież można przeczytać w programie a przynajmniej ja widzę-sołectwa Kielcza i Żędowice,Nadleśnictwo Zawadzkie,Klub Modelarski,straż pożarna,laureaci gminnych talentów-to wszyscy na pewno"nasi"nie "obcy" .A jaka będzie atmosfera zależy tylko od mieszkańców.Ja z rodziną na pewno będę się dobrze bawił czego życzę innym, bo to co w programie to tylko dodatek,spotkania i rozmowy miedzy ludzkie "bezcenne"!

Nie od mieszkańców a od całego tego kramu, co ich będzie bawił....

PostWysłany: Śro Cze 19, 2013 5:34 pm 
Zaawansowany użytkownik

Oj Norbercie!Czy na Twoich imprezach-przygrywkach nie oczekujesz od imprezowiczów wspaniałej atmosfery?Chyba grasz z nastawieniem ,że przyszli świetnie się bawić i gdy ,w jakiś oczywisty sposób czegoś nie spartolisz ,to tak bedzie! Prawda? Ty czy zespół jest tylko dodatkiem a ten który nie potrafi się bawić to nic i nikt mu nie pomoże.

PostWysłany: Śro Cze 19, 2013 8:46 pm 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

też zawadczanin napisał(a):Oj Norbercie!Czy na Twoich imprezach-przygrywkach nie oczekujesz od imprezowiczów wspaniałej atmosfery?Chyba grasz z nastawieniem ,że przyszli świetnie się bawić i gdy ,w jakiś oczywisty sposób czegoś nie spartolisz ,to tak bedzie! Prawda? Ty czy zespół jest tylko dodatkiem a ten który nie potrafi się bawić to nic i nikt mu nie pomoże.

Jak grywałem, to starałem się ubawić tak ludzi, aby byli zadowoleni z mojej muzyki, potrafiłem ubawić publikę nawet w czasie rzęsistej ulewy... I to nie każdy potrafi, choćby miał jak najlepszy sprzęt... Lecz musiałem skończyć z graniem, ponieważ moje niesprawności się pogłębiają... I choćbym chciał być dalej w branży muzycznej, to nie mogę ze względu na stan zdrowia... Niech teraz inni pokażą na co ich stać... Ja swoje już pokazałem i mogę być dumny z tego, że ani jednej imprezy nie spartaczyłem, zawsze wyszedłem z tego cało...:) Cieszę się z tego powodu, że jak jestem gdzieś na mieście to słyszę, że ludzie o mnie pamiętają...

PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 8:41 am 
Zaawansowany użytkownik

I w tym-jak mawiał pewien klasyk-sęk. Musi być "chemia" między grającym a publiką, bo gdy będą same "smutasy" możesz sobie flaki wypruć i tak nic z tego nie będzie!Prawda? A ocenianie zespołu przed jego występem chyba -nie uważasz,jako były grajek- za prawidłowe podejście?Ja w programie znalazłem coś dla siebie ,zawsze lubiłem i lubię Gang Marcela i ciesze się ,że będą u nas grali-a jestem przekonany ,że takich jak ja (wapniaków-jak to zwykli mawiać młodzi ludzie) w Zawadzkiem jest znacznie więcej,jedno cieszy ,że ci którym to nie odpowiada zadeklarowali ,że nie przyjdą ,to jest uczciwe postawienie sprawy.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 2 z 5 [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości