Obecny czas: Wto Wrz 19, 2017 2:23 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Strona 3 z 5 [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Dni Gminy Zawadzkie 2013
PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 9:52 am 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

Miejscowość: Zawadzkie
Fakt faktem, że w Zawadzkiem jest bardzo skostniała publika, lecz wszystko można jak się chce, tzn. rozbawić tą skostniałą publikę. w każdym miejscu jest inaczej, ludzie tańczą przy pierwszym podejściu... W Zawadzkiem tego nie ma... Nic nowego, każdy z muzyków ma swoje sposoby na poderwanie nawet najbardziej skostniałej publiki... ;) A jeśli chodzi o Gang Marcela, to też lubię, przeważnie grają i śpiewają country... Też grywałem ich utwory... :)

PostWysłany: Pią Cze 21, 2013 5:35 pm 
Użytkownik

Wszyscy tylko stękają, narzekają - a na spływie było moze 10 osób :-/

PostWysłany: Pią Cze 21, 2013 5:43 pm 
Nowicjusz

webweb napisał(a):Wszyscy tylko stękają, narzekają - a na spływie było moze 10 osób :-/

Mogli to zrobić przez weekend a nie w piątek..

PostWysłany: Nie Cze 23, 2013 11:25 pm 
Zaawansowany użytkownik

a muzyka dalej gra na stadionie ... :]

Nie stój w miejscu.Media ogłupiają, manipulują oraz doprowadzają Cię do smutku wciskając,że wszędzie jest źle,niedobrze i tragicznie chcesz to się dalej tym faszeruj,ale nie ubliżaj mi tekstem Ty telewizji nie oglądasz.Tak,nie używam i zdrowszy jestem!

PostWysłany: Wto Lip 02, 2013 11:51 am 
Zaawansowany użytkownik

Miejscowość: zawadzkie
A gdyby tak "Dni miasta" przenieść na okres wakacji?

PostWysłany: Śro Lip 03, 2013 10:03 am 
Zaawansowany użytkownik

Mi sie bardzo podobalo to co bylo w Kinoteatrze, skoro nie ma kasy to trzeba we własnym zakresie miejscowych organizowac, a artystow tez dobrych mamy, zwlaszcza 2 plakunki buly dobre :D usmialem sie jak przy najlepszym kabarecie... :twisted:

PostWysłany: Pią Lip 26, 2013 4:56 pm 
Zaawansowany użytkownik

Co z propozycją przeniesienia "Dni Zawadzkiego" na okres wakacji? Czy to dobry pomysł? Proszę o wypowiedzi za i przeciw. Mamy teraz (lipiec) nudę jakiej nie było.
Pozdrawiam

PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 11:39 am 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

kugog napisał(a):Co z propozycją przeniesienia "Dni Zawadzkiego" na okres wakacji? Czy to dobry pomysł? Proszę o wypowiedzi za i przeciw. Mamy teraz (lipiec) nudę jakiej nie było.
Pozdrawiam

Widocznie, na odpowiedź trzeba będzie poczekać na przyszłe dni Zawadzkiego, o ile się będą odbywać...

PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 12:41 pm 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

Lato w pełni, a właściwie, to końcówka... Mamy piękną pogodę, więc nasuwa się pytanie... Czy ktoś z radnych pomyślał o tym, aby zrobić jakąś imprezę dla tej trochę inaczej sprawnej młodzieży, jak i dla tych którzy są schowani "za piecem" w swoich czterech ścianach??? Mam tu na myśli, oczywiście niepełnosprawnych.
Chodzi o to, aby zorganizować coś w rodzaju Para dni Zawadzkiego. W ten sposób, rada gminy z burmistrzem na czele, dowiedziałaby się coś więcej na temat osób niepełnosprawnych, a impreza byłaby pretekstem do wyciągnięcia tych osób na światło dzienne. Uważam, iż dlatego nie widać tych ludzi w miejscach publicznych, ponieważ są w dużej mierze nie przystosowane dla nich...

Myślę, że ten pomysł jest warty przemyśleń...

Z poważaniem.
Norbert Czapla...

PostWysłany: Pon Lut 03, 2014 7:51 pm 
Zaawansowany użytkownik

warto by bylo juz zaczac myslec czy znow chcemy wiejskich dni miasta inne miasta maja fajne imprezy a tu wiejska potancowka przydlo by sie sciagnac jakies gwiazdy wkoncu chcac przyciagnac tu trystow nalezy zadbac oto by ktosc zechcial tu zawitac czy zle mysle?

PostWysłany: Wto Lut 04, 2014 7:11 am 
Zaawansowany użytkownik

Co z propozycją przeniesienia "Dni Zawadzkiego" na okres wakacji? Czy to dobry pomysł? W czasie wakacji Zawadzkie świeci nudą.
Proszę o wypowiedzi.
Pozdrawiam

PostWysłany: Sob Lut 15, 2014 2:03 pm 
Zaawansowany użytkownik

wiec jak moze ktos z radnych sie wypowie ja proponuje podac kilka propozycji i stworzyc glosowanie internetowe na gwiazdy dni gminy zawadzkie przykladowo mamy w okolicy bednarka.ewe farne lub eneji moze jakis kabaret i przedewszystkim szersza informacje na temat dni miasta w okolicznych miejscowosciach czekam na odpowiedzi i inne propozycje moze ktos z radnych poruszy to na radzie miasta

PostWysłany: Sob Lut 15, 2014 9:11 pm 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

kamazaw92 napisał(a):wiec jak moze ktos z radnych sie wypowie ja proponuje podac kilka propozycji i stworzyc glosowanie internetowe na gwiazdy dni gminy zawadzkie przykladowo mamy w okolicy bednarka.ewe farne lub eneji moze jakis kabaret i przedewszystkim szersza informacje na temat dni miasta w okolicznych miejscowosciach czekam na odpowiedzi i inne propozycje moze ktos z radnych poruszy to na radzie miasta

Na tym forum nic nie załatwisz, bo jak widzisz sam, forum te jest od burmistrza, on tu rządzi i to on chce aby jak najwięcej pisało się jaki mamy dobry samorząd... Przyjdź na sesję rady miejskiej, zabierz z sobą też ludzi, co tak samo lub podobnie myślą jak ty... Dobra rada, nie przychodź sam bo cię złamią... Jak w kibelku u Kiepskich pisze: W KUPIE SIŁA... To prawda... :)

Pozdrawiam...
Norbi...

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 3:57 pm 
Użytkownik

Witam!!

Założyłam wątek tu rok temu. Mam prośbę do włądz gminy żeby posłuchali mieszkańców z jakich atrakcji byliby zadowoleni.

W 2013 roku lipa.. zadnego sensownego koncertu gwiazdy lub chociaż jak to dawniej było zabawy taneczne z zespolami z naszej gminy. Proszone są tu zespoły których nie znamy. Sama mogę polecić z 5 najlepszych zespołów muzycznych grających w naszej okolicy(na weselach,dyskotekach czyt. Discoplex A4) - w promieniu 50 km. Prośbę tą już kieruje może po raz trzeci. Jeśli chodzi o zeszłoroczne Dni Zawadzkiego lub Dożynki w Żędowicach to byłą LIPA!

PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 1:02 pm 
Zaawansowany użytkownik

zawadczanka1991 napisał(a):Witam!!

Założyłam wątek tu rok temu. Mam prośbę do włądz gminy żeby posłuchali mieszkańców z jakich atrakcji byliby zadowoleni.

W 2013 roku lipa.. zadnego sensownego koncertu gwiazdy lub chociaż jak to dawniej było zabawy taneczne z zespolami z naszej gminy. Proszone są tu zespoły których nie znamy. Sama mogę polecić z 5 najlepszych zespołów muzycznych grających w naszej okolicy(na weselach,dyskotekach czyt. Discoplex A4) - w promieniu 50 km. Prośbę tą już kieruje może po raz trzeci. Jeśli chodzi o zeszłoroczne Dni Zawadzkiego lub Dożynki w Żędowicach to byłą LIPA!

Witam!
Kierując się Pani sugestią w zeszłym roku poprosiłam dyrektora GOSiT-u o rozważenie propozycji zabawy tanecznej z udziałem naszego zespołu. I tak się stało, zabawę prowadził zespół SOMER. Na Dni Gminy również prosiłam, aby w tym roku zabawa taneczna odbyła się z udziałem naszego zespołu, ale żadnych szczegółów jeszcze nie znam.
Pozdrawiam
Beata

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 3 z 5 [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość