Obecny czas: Wto Paź 15, 2019 6:22 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Strona 1 z 1 [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: dom - oświetlenie
PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 12:19 pm 
Zaawansowany użytkownik

hej,
ja niedawno kupowałem oświetlenie do pokoju córki zobaczcie co mają w ofercie w sklepie kaja - https://www.sklep.kaja.com.pl/zyrandole-c-42_43.html doskonałe żyrandole dla dzieci, bezpieczne, kolorowe i zjawiskowe! na pewno coś u nich wybierzecie

Temat postu: Re: dom - oświetlenie
PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 10:12 pm 
Nowicjusz

No i super. Bardzo fajne oświetlenie. Lampa według mnie zawsze powinna być odpowiednio dopasowana do stylu danego wnętrza. Wtedy wszystko jest spójne, dobrze ze sobą wygląda. Sama teraz zastanawiam się, które z tych https://urzadzajtanio.pl/ lamp wybrać. Ale chyba zdecyduje się na lampy zuma line, ponieważ póki co one największą przykuły moją uwagę.

PostWysłany: Śro Paź 02, 2019 8:48 am 
Nowicjusz

powiem że mi się bardzo podobają ale chyba nie do końca za taką cene :p nie wiem do końca co i jak to jest

PostWysłany: Sob Paź 05, 2019 11:51 pm 
Nowicjusz

W sieci można jak najbardziej zamawiać lampy i inne elementy oświetlenia chociaż chyba bardziej na polecam. Moja mama ma od nich wszystkie lampy u siebie w domu, na żywo wyglądają jeszcze lepiej jak na tych zdjęciach i nie było problemu z ich montażem. Bardziej nowoczesne są ale i klasyczne, na przykład z kryształkami. I poza lampami robiąc remont inne produkty są też niezbędne, gniazdka, włączniki. Tu wszystko można znaleźć.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 1 z 1 [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość