Obecny czas: Pią Wrz 22, 2017 4:14 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Strona 1 z 1 [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Edycja postów
PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 5:28 pm 
Zaawansowany użytkownik

Miejscowość: zawadzkie
czy da się je jakoś usunąć???

Temat postu: Re: edycja dodanych postów
PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 9:06 pm 
Zaawansowany użytkownik

Miejscowość: Zawadzkie
z tego co wiem sam nieusuniesz musisz napisac do admina

PostWysłany: Wto Sty 13, 2015 12:32 pm 
Administrator
Awatar użytkownika

Tak jak napisano powyżej usuwanie postów jest możliwe jedynie przez Administratora forum. Jeśli jest taka potrzeba proszę o kontakt w tej sprawie, na forum lub pod adresem it@zawadzkie.pl. Posty będą usuwane jedynie wówczas wtedy gdy istnieje taka uzasadniona potrzeba a ich usunięcie nie zmienia kontekstu toczącej się w danym temacie dyskusji.

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 3:06 pm 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

Na forum SO post można edytować do czasu, a ktoś na niego odpisze.
Z jednej strony pozwala go szybko poprawić, jeśli zrobi się jakiś błąd przy jego pisaniu, a z drugiej nie burzy wątku dyskusji i kontekstu. Na SO taki system się sprawdza.

I druga rzecz. Na SO można pisać bez rejestrowania się. Wiąże się to z mniejszymi uprawnieniami, ale przyczynia się do większej aktywności forum. Tutaj wielu potencjalnych dyskutantów rezygnuje, gdy okazuje się, że trzeba założyć konto.

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 3:07 pm 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

smok napisał(a):Na forum SO post można edytować do czasu, a ktoś na niego odpisze.

No i jest pierwszy przykład. Miało być "aż ktoś na niego odpisze", ale niestety już tego nie poprawię.

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 2:22 pm 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

smok napisał(a):Na forum SO post można edytować do czasu, a ktoś na niego odpisze.
Z jednej strony pozwala go szybko poprawić, jeśli zrobi się jakiś błąd przy jego pisaniu, a z drugiej nie burzy wątku dyskusji i kontekstu. Na SO taki system się sprawdza.

I druga rzecz. Na SO można pisać bez rejestrowania się. Wiąże się to z mniejszymi uprawnieniami, ale przyczynia się do większej aktywności forum. Tutaj wielu potencjalnych dyskutantów rezygnuje, gdy okazuje się, że trzeba założyć konto.

smok napisał(a): Na forum SO post można edytować do czasu, a ktoś na niego odpisze.

No i jest pierwszy przykład. Miało być "aż ktoś na niego odpisze", ale niestety już tego nie poprawię.

Smoku...
Wg. mojego doświadczenia administrowania na różnego rodzaju forów internetowych doskonale wiem, co jest możliwe na , jednak te uprawnienia może dodawać lub odbierać wg widzi mi się administratora lub mocodawcy administratora...
Z poważaniem...
Norbert Czapla...

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 2:39 pm 
Zaawansowany użytkownik
Awatar użytkownika

smok napisał(a): Na forum SO post można edytować do czasu, a ktoś na niego odpisze.

Smoku...
Wg. mojego doświadczenia administrowania na różnego rodzaju forów internetowych doskonale wiem, co jest możliwe na Zawadzczańskim Forum Gminnym, jednak te uprawnienia może dodawać lub odbierać wg widzi mi się administratora lub mocodawcy administratora...
Z poważaniem...
Norbert Czapla...

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 1 z 1 [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość